Filtruj
wyczyśćSzukaj tutaj
Ekologiczny mus kokosowy Foods by Ann Ani Lewandowskiej jest bestsellerem, sprzedaje się rewelacyjnie. I fakt, jest pyszny, delikatny, rozpływa się w ustach, ale… kosztuje 20 zł za słoiczek. Podobny można zrobić samemu. Potrzeba trochę czasu i niewiele składników.
Zaczynasz trenować i szukasz tanich jednorazowych wejść na siłownię? Jesteś we właściwym miejscu! Myfitweb daje Ci taką możliwość. Najtańsze wejścia są u nas już od 8 zł. Ceny nie przekraczają 25 zł za najlepsze zajęcia w najlepszych klubach w mieście.
Pamiętacie zajęcia z beer yogi? Uczestnicy ćwiczyli z kuflem piwa w ręku. Albo jogę, w której towarzyszyły koty? Teraz pora na nowość. Coraz popularniejsza staje się joga nago… kursanci podczas zajęć nie mają na sobie nic.
Myślisz odchudzanie, mówisz: dieta i trening. I tak, owszem, to klucz do sukcesu, jednak jest jeszcze pewna bardzo ważna kwestia, która wpływa na efekty metamorfozy. Sen. Jego jakość i ilość.
Jogurt zawiera ważne składniki odżywcze, takie jak białko i wapń. Ten tradycyjny wytwarza się przez dodanie dwóch kultur bakteryjnych do mleka, aby "sfermentować" laktozę do kwasu mlekowego. Tworzy się kwaśny smak i gęsta konsystencja. Jeśli jogurt zostanie schłodzony po fermentacji, bakterie pozostaną aktywne, a produkt można oznakować jako zawierający kultury "żywe" lub "aktywne", które są dobre dla jelit. Ale który jogurt jest najlepszy? Składniki takie jak pektyna i guma guar są zwykle oznaką produktu o słabszej jakości. Jeśli kupujesz jogurty smakowe, sprawdź zawartość cukru.