Filtruj
wyczyśćSzukaj tutaj
Ekologiczny mus kokosowy Foods by Ann Ani Lewandowskiej jest bestsellerem, sprzedaje się rewelacyjnie. I fakt, jest pyszny, delikatny, rozpływa się w ustach, ale… kosztuje 20 zł za słoiczek. Podobny można zrobić samemu. Potrzeba trochę czasu i niewiele składników.
Zaczynasz trenować i szukasz tanich jednorazowych wejść na siłownię? Jesteś we właściwym miejscu! Myfitweb daje Ci taką możliwość. Najtańsze wejścia są u nas już od 8 zł. Ceny nie przekraczają 25 zł za najlepsze zajęcia w najlepszych klubach w mieście.
Pamiętacie zajęcia z beer yogi? Uczestnicy ćwiczyli z kuflem piwa w ręku. Albo jogę, w której towarzyszyły koty? Teraz pora na nowość. Coraz popularniejsza staje się joga nago… kursanci podczas zajęć nie mają na sobie nic.
Tłusty czwartek to już tradycyjne jedzenie pączków, donatów, faworków. Wszystkie są pyszne i bardzo kaloryczne. Zaszalałeś w tłusty czwartek i zjadłeś całe pudełko słodkości? Ile kalorii ma pączek? Jak spalić pączki?
Nadi X to inteligentne legginsy, dzięki którym trening jogi będzie łatwiejszy. Zrobisz go nie tylko na zajęciach, ale też w domu, w parku, a nawet na plaży. I będziesz mogła go wykonać bez trenera, bo specjalny czujnik zawibruje gdy źle wykonasz jakieś ćwiczenie. Sprytne, prawda?