Filtruj
wyczyśćSzukaj tutaj
Ekologiczny mus kokosowy Foods by Ann Ani Lewandowskiej jest bestsellerem, sprzedaje się rewelacyjnie. I fakt, jest pyszny, delikatny, rozpływa się w ustach, ale… kosztuje 20 zł za słoiczek. Podobny można zrobić samemu. Potrzeba trochę czasu i niewiele składników.
Zaczynasz trenować i szukasz tanich jednorazowych wejść na siłownię? Jesteś we właściwym miejscu! Myfitweb daje Ci taką możliwość. Najtańsze wejścia są u nas już od 8 zł. Ceny nie przekraczają 25 zł za najlepsze zajęcia w najlepszych klubach w mieście.
Chipsy, paluszki, słone przekąski… a już wyjątkowo smakują Ci podczas miesiączki. Na pocieszenie możemy Ci napisać, że dzieje się tak nie tylko w Twoim przypadku. Inne kobiety też tak mają. I jest to udowodnione naukowo.
Polacy jedzą coraz mniej w domu bądź nie mają w zwyczaju zabierania ze sobą do pracy posiłków przygotowanych wcześniej. Chętnie korzystamy z coffee barów, gdzie dużą kawą z syropem i cukrem możemy się najeść na śniadanie. Zachodzimy do fast foodów po śniadania i niekiedy spożywamy je w samochodach stojąc w porannych korkach. Na lunch wychodzimy obowiązkowo z biura, gdyż daj nam to pewne oderwanie od spraw służbowych w środku dnia.
Tłusty czwartek to już tradycyjne jedzenie pączków, donatów, faworków. Wszystkie są pyszne i bardzo kaloryczne. Zaszalałeś w tłusty czwartek i zjadłeś całe pudełko słodkości? Ile kalorii ma pączek? Jak spalić pączki?