Filtruj
wyczyśćSzukaj tutaj
Ekologiczny mus kokosowy Foods by Ann Ani Lewandowskiej jest bestsellerem, sprzedaje się rewelacyjnie. I fakt, jest pyszny, delikatny, rozpływa się w ustach, ale… kosztuje 20 zł za słoiczek. Podobny można zrobić samemu. Potrzeba trochę czasu i niewiele składników.
Szukasz pomysłu na prezent? A do tego musi być niebanalny... Mamy dla Ciebie propozycję. Peeling czekoladowy nadający się do jedzenia! Porcja ok. 200 gramów ma 123 kcal, a deser jest bezglutenowy, bezmleczny i bez jajek. Czyli w sam raz dla osób dbających o linię.
Pamiętacie zajęcia z beer yogi? Uczestnicy ćwiczyli z kuflem piwa w ręku. Albo jogę, w której towarzyszyły koty? Teraz pora na nowość. Coraz popularniejsza staje się joga nago… kursanci podczas zajęć nie mają na sobie nic.
Taniec opanował Polskę już kilka lat temu. Za sprawą popularnych programów telewizyjnych Polacy chcą tańczyć. Moda jest nie tylko na klasykę, ale też na nowoczesne tańce. Szkoły tańca i kluby fitness organizują zajęcia dla każdego: od dzieci, po seniorów, od klasyki, po pole dance.
Pyszny i słodki przysmak coraz częściej jest brany pod lupę przez specjalistów od żywienia. Wszystko za sprawą składników, które zdrowe nie są. W szczególności oleju palmowego, którego Nutella ma w swoim składzie aż 1/3! Badania Europejskiego Urzędu Bezpieczeństwa Żywności wykazują na działanie kancerogenne Nutelli.