FAQ

white back icon
Spis treści

O Myfitweb +

Dlaczego myfitweb? Dla kogo jest Myfitweb?

Karnety +

Jakie są rodzaje karnetów dostępne tylko na Myfitweb? Co to są Multikarnety Myfitweb Open? Co to są Karnety Klubowe? Czy w ramach jednego karnetu Myfitweb Open mogę skorzystać ze wszystkich klubów? Jak zapłacić za Karnet? Co muszę zrobić żeby skorzystać z karnetu po kupnie?

Ogólne +

Jakie karnety i wejściówki znajdę na Myfitweb? Czy pobieracie jakiejś dodatkowe opłaty z tytułu korzystania z Myfitweb np. opłatę miesięczną? Co muszę zrobić żeby skorzystać z wejściówki lub karnetu po kupnie? Czy są jakieś ukryte koszty przy zakupie karnetów czy wejściówek? Czy na Myfitweb podpisuję długoterminową umowę? Czy można przyjść na zajęcia nie kupując wcześniej wejściówki? Dlaczego potrzebujecie moich danych? Co to są kredyty? Nie mogę znaleźć odpowiednich zajęć lub klubu na Myfitweb? W jaki sposób dowiem się czy zajęcia będą odpowiednie dla mnie np. pod kątem intensywności lub stopnia zaawansowania? Czy mogę wyszukać klub po oferowanym przez niego sprzęcie lub udogodnieniach?

Wejściówki +

Co to są wejściówki na Myfitweb? Ile wejściówek mogę kupić? Czy mogę kupić kilka wejściówek jednocześnie? Jakie oferujemy rodzaje wejściówek? Czym jest „czas wejściówki” w przypadku wejściówek na siłownię, basen oraz inne? Dlaczego podany jest przedział godzinowy w przypadku wejściówek z kategorii „siłownia” lub „basen”? Na ile dni z wyprzedzeniem mogę kupić wejściówkę? Co muszę zrobić żeby wejść do klubu po zakupie wejściówki?

Płatności +

Jakie metody płatności przyjmujecie? Czy można płacić gotówką? Czy mogę zapłacić na miejscu w klubie za karnet lub wejściówkę? Co to są kredyty? Jak zapłacić za Karnet?

Problemy +

Co jeżeli okaże się, że nie mogę skorzystać z wejściówki? Co jeżeli, przez przypadek, kupiono wejściówkę na zajęcia w czasie mniejszym niż 12 godzin przed ich rozpoczęciem? Czy mogę spóźnić się na zajęcia?

Co to są kredyty?

Jest to rodzaj środka płatniczego, którym możesz zapłacić za wejściówki lub karnet. Kredyty otrzymasz w przypadku gdy np. kupisz wejściówkę i zrezygnujesz z niej na 12 godzin przed jej zrealizowaniem. Możesz też otrzymać określoną pulę kredytów od swojego pracodawcy do wykorzystania.
Ogólne +
Jakie karnety i wejściówki znajdę na Myfitweb? +

Możesz wybrać pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzeć cenniki klubów współpracujących z nami. Tylko u nas kupisz regularnie wejściówki w promocyjnych cenach do 70% taniej oraz Multikarnety Myfitweb Open, umożliwiające wejście do wybranego przez Ciebie klubu i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa.

Czy pobieracie jakiejś dodatkowe opłaty z tytułu korzystania z Myfitweb np. opłatę miesięczną? +

Nie pobieramy żadnych innych, dodatkowych opłat w przypadku kupna wejściówki lub karnetu, oczywiście oprócz ceny samej wejściówki lub karnetu. Tak więc nie musisz się martwić jakimikolwiek stałymi, miesięcznymi opłatami itp.!


Co muszę zrobić żeby skorzystać z wejściówki lub karnetu po kupnie? +

Po kupnie wejściówki czy karnetu otrzymasz 8-cyfrowy kod sms-em oraz na e-maila. Twój kod również będzie widoczny w sekcji „moje wejściówki i karnety”, gdy będziesz zalogowany w naszym serwisie. Po prostu pokaż swój kod w recepcji oraz ważny dokument tożsamości i czas rozpocząć trening! W przypadku Multikarnetów Myfitweb, 8-cyfrowy kod należy okazać w recepcji klubu przy każdym wejściu.


Czy są jakieś ukryte koszty przy zakupie karnetów czy wejściówek? +

Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów. Klub nie może obciążyć Cię żadnymi dodatkowymi opłatami niezbędnymi do skorzystania z określonej wejściówki lub karnetu np. opłaty członkowskiej itp. Nie mniej jednak klub może sprzedać Ci dodatkowe usługi np. możliwość skorzystania z ręcznika lub sprzedaż butelki wody lub batonów energetycznych.

Czy na Myfitweb podpisuję długoterminową umowę? +

Wejściówki w promocyjnych cenach do 70% taniej możesz kupować do woli bez umowy i stałych opłat. Jeżeli chodzi o karnety to zależy to od warunków każdego indywidualnego karnetu widocznych zawsze w jego opisie.

Multikarnety Myfitweb Open są w większości karnetami miesięcznymi bez długoterminowej umowy, z których możesz zrezygnować w dowolnym momencie ze skutkiem na pierwszy dzień kolejnego okresu rozliczeniowego.


Czy można przyjść na zajęcia nie kupując wcześniej wejściówki? +
Niestety nie jest to oferta, która jest dostępna tylko u nas. Kupując wejściówkę masz pewność, że wejdziesz na zajęcia, bez wcześniejszej rezerwacji w klubie.
Dlaczego potrzebujecie moich danych? +
Twoje dane są nam potrzebne do wysyłania SMS kodów wejścia, niezbędnych do okazania w recepcji klubu, przed wejściem. Dodatkowo ze względów formalnych dotyczących płatności, rozliczenia oraz ze względów bezpieczeństwa w przypadku np. następstw nieszczęśliwych przypadków Jednocześnie spełniamy wymogi GIODO, co gwarantuje bezpieczeństwo przetwarzanych danych.
Co to są kredyty? +
Jest to rodzaj środka płatniczego, którym możesz zapłacić za wejściówki lub karnet. Kredyty otrzymasz w przypadku gdy np. kupisz wejściówkę i zrezygnujesz z niej na 12 godzin przed jej zrealizowaniem. Możesz też otrzymać określoną pulę kredytów od swojego pracodawcy do wykorzystania.
Nie mogę znaleźć odpowiednich zajęć lub klubu na Myfitweb? +
Bardzo nas ucieszy jeżeli napiszesz do nas z propozycją dodania zajęć określonego rodzaju lub dodania swojego ulubionego klubu fitness/sportowego do Myfitweb. Daj nam znać na adres info@myfitweb.pl
W jaki sposób dowiem się czy zajęcia będą odpowiednie dla mnie np. pod kątem intensywności lub stopnia zaawansowania? +
Możesz wyszukiwać zajęcia używając „dodatkowych filtrów” dostępnych w wyszukiwarce. Możesz np. zaznaczyć, że szukasz zajęć tylko dla początkujących, seniorów lub tylko dla mam itp. Nie mniej jednak, w szczegółach zajęć zawarte będą wszelkie istotne informacje na ich temat, łącznie z informacją o ich stopniu zaawansowania.
Czy mogę wyszukać klub po oferowanym przez niego sprzęcie lub udogodnieniach? +
Tak, oczywiście. Wystarczy zaznaczyć interesujący Cię sprzęt klubu/siłowni lub udogodnienia w filtrach dostępnych w wyszukiwarce zajęć. Wtedy wyniki zajęć czy klubów zostaną przefiltrowane o sprzęt czy udogodnienia, które Cię interesują

Nie znalazłeś odpowiedzi na to czego szukasz?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje wątpliwości

Skontaktuj się z nami
;

Tylko u nas

x